SĀKUMS | KONTAKTI | LAPAS KARTE
AVE MARIS STELLA
š.g. 16. februārī Piltenes ev.lut. draudzes padomes vēlēšanas!
12. oktobrī Jauniešu koris "Balsis" Piltenes ev. lut. baznīcā
Mūžības svētdienas dievkalpojums Spāres baznīcā
Latvijas simtgadei veltīts dievkalpojums Spāres baznīcā
Spāres evaņģēliski luteriskajai baznīcai 360
Jaunumi
Aicinām pieteikties: JAUNUMIEM, informācijas saņemšanai Jūsu e-pastā, par notikumiem draudzēs...!
Par mumsJAUNUMIDraudzesSvētdarbībasBibliotēkaSvētrunasMediji 
Ventspils evaņģēliski luteriskā draudze

Konference „Ventspils paralēle V. Izglītība un cilvēka dzīve: Kurzemes mācība” [FOTO]

   Pasākuma programmu skatīt šeit

   FOTO

   14. maijā no plkst. 11.00 Ventspils Augstskolā un 15. maijā no plkst 10.0 Pārventas bibliotēkā norisināsies konference „Ventspils paralēle V. Izglītība un cilvēka dzīve: Kurzemes mācība”. Veiksmīgi aizsāktā tradīcija tiek turpināta un šogad notiks jau piektā konference „Ventspils paralēle V”. Šoreiz tās tēma „Izglītība un cilvēka dzīve: Kurzemes mācība”, kuras uzmanības centrā Ventspils izglītības vide ar interesantām vēsturiskām tradīcijām (pamatskola, ģimnāzija, augstskola), veiksmīgu tagadnes situāciju un drosmīgām nākotnes perspektīvām, iekļaujoties Latvijas, Baltijas un Eiropas izglītības tīklos.
   2015. gadā tiks atzīmēta mācītāja un sabiedriskā darbinieka Teodora Grīnberga 145 gadu jubileja. Viņš ir pirmās latviešu vidusskolas neatkarīgajā Latvijas Republikā (tagad Ventspils 1.ģimnāzija) dibinātājs un direktors, devis milzīgu ieguldījumu izglītības attīstībā ne tikai Ventspilī, bet visā Latvijā. Viņa devumu intelektuālās un kultūrvides attīstībā iezīmēs vēsturnieces I. štrumfa un S. Lindenberga.
   Viens no konferences pieturas punktiem – Ventspils Augstskola, kas līdzās ar Liepājas Universitāti Kurzemē rada, uztur un piepilda intelektuālo telpu, kā arī to studiju programmas un zinātniskais pētniecības darbs guvuši starptautisku atzinību. Par Ventspils Augstskolu, izglītību šodien un nākotnē runās Ventspils Augstskolas prorektors K. Krēsliņš, Izglītības pārvaldes vadītājs A. Slavinskis, sociologs A. Kaktiņš, LR Izglītības, zinātnes un kultūras komisijas vadītāja D. Reizniece – Ozola, kā arī citi savas jomas speciālisti.
   Konferences gaitā tiks prezentēts arī Ventspils Augstskolas jaunais izdevums – rakstu krājums „Ventspils paralēle”, kurā apkopoti iepriekšējo četru konferenču materiāli.
   Otrās dienas uzmanības lokā – tulkošanas problēmas un piedzīvojumi, kur ar referātiem uzstāsies ne tikai jomas speciālisti, bet arī Ventspils Augstskolas studenti.
‍   Pasākumu finansiāli atbalsta Ventspils pilsētas dome.

‍   Vairāk info: http://venta.lv/2014/05/10/konference-%E2%80%9Eventspils-paralele-v-izglitiba-un-cilveka-dzive-kurzemes-maciba%E2%80%9D/
‍  
‍   Ieeja konferencē bezmaksas un laipni aicināti visi interesenti!   

« atgriezties

Dienišķā maize

Mozus teica: Ievērojiet un pildiet visu, ko es jums pavēlu, nepielieciet neko klāt un neņemiet neko nost!
5Moz 13:1

Tad Jēzus viņiem atbildēja: "Mana mācība nav mana, bet viņa, kas mani sūtījis. Ja kāds grib darīt viņa gribu, tas pazīs šo mācību – vai nu tā ir no Dieva, vai es runāju no sevis paša."
Jņ 7:16–17

Māc 3:16–4:3
Gal 3:1–14
Mt 14:13–21

Kalendārs

Pieteikties jaunumiem

Vārds:
E-pasts:
  Pieteikties
© 2014»