SĀKUMS | KONTAKTI | LAPAS KARTE
AVE MARIS STELLA
š.g. 16. februārī Piltenes ev.lut. draudzes padomes vēlēšanas!
12. oktobrī Jauniešu koris "Balsis" Piltenes ev. lut. baznīcā
Mūžības svētdienas dievkalpojums Spāres baznīcā
Latvijas simtgadei veltīts dievkalpojums Spāres baznīcā
Spāres evaņģēliski luteriskajai baznīcai 360
Jaunumi
Aicinām pieteikties: JAUNUMIEM, informācijas saņemšanai Jūsu e-pastā, par notikumiem draudzēs...!
Par mumsJAUNUMIDraudzesSvētdarbībasBibliotēkaSvētrunasMediji 
Bībele
|Katehisms|
Augsburgas ticības apliecības
|Katrai dienai - Luters

5. augusts

Dievs stāv vareno sanāksme, Viņš tiesas kungiem tur tiesu. (Ps. 82:1)

Šādam sludinātājam, ar kura starpniecību Dievs tur tiesu pār tiesas kungiem, ir jāstāv vareno sanāk­smē; viņam jāstāv, tas ir, jābūt drošam un nelokā­mam, jāizturas pret šīs pasaules varenajiem godīgi un taisnīgi, jārunā atklāti, visas pasaules priekšā. Tagad sludināšanas amatā ir daudzi bīskapi un sludinātāji; taču viņi nestāv stingri un negrib uzticīgi kalpot Dievam, bet snauž vai dzen jokus ar savu amatu. Tie ir slinki, nederīgi sludinātāji, kas nenorā­da kungiem uz viņu netikumiem. Daži tādēļ, ka šie aizrādījumi tik un tā netiek ņemti vērā - šādi sludi­nātāji guļ un krāc, gluži kā treknas c?kas veltīgi aiz­ņemdami vietu, kurā vajadzētu atrasties labiem slu­dinātājiem. Citi liekuļo un glaimo stiprajiem un va­renajiem, neiebilzdami pret viņu patvaļu. Vēl citi baidās par savu ādu, raizēdamies, ka tad, ja viņi ru­nās skaidri un tieši, tiem nāksies zaudēt gan mantu, gan dzīvību. Tie visi nestāv stingri un nav uzticīgi Kristum.

Dienišķā maize

Pravietis, kam ir sapnis, stāsta sapni, un, kam ir Mans vārds, tas patiesi runā Manu vārdu! Kas salmiem kopīgs ar kviešiem?! – saka Kungs.
(Jer 23:28)

Pāvils raksta: Mana runa un mana sludināšana nav pārlie­cinošā gudrībā, bet Gara un spēka izpausmē, lai jūsu ticība nebūtu cilvēku gudrībā, bet Dieva spēkā.
(1Kor 2:4–5)

1Sam 28:3–20; Apd 15:1–11; Mk 5:1–20


Kalendārs

Pieteikties jaunumiem

Vārds:
E-pasts:
  Pieteikties
© 2014»